Dubrovnik zasjao u bojama Hrvatske: Franković čestitao Vatrenima
Autor: Libero Portal
Foto: Facebook
podijeli:
Nakon još jedne velike pobjede hrvatske nogometne reprezentacije, dubrovački gradonačelnik Mato Franković uputio je čestitku Vatrenima i zahvalio im na večeri ispunjenoj ponosom i zajedništvom
Na društvenim mrežama objavio je fotografiju navijačke atmosfere u Dubrovniku, uz poruku podrške hrvatskoj reprezentaciji.
"Sinoć je naš Grad ponovno zasjao u bojama hrvatske zastave. 🇭🇷 Bravo, Vatreni! Hvala vam na još jednoj večeri ponosa i zajedništva. Dubrovnik navija za Hrvatsku! ❤️🤍💙", napisao je Franković.
Objava je izazvala brojne pozitivne reakcije, a još jednom je pokazala zajedništvo i navijački duh koji je zavladao Dubrovnikom tijekom nastupa hrvatske reprezentacije na Svjetskom prvenstvu.