Šest desetljeća od mature: Generacija dubrovačke Ekonomske škole iz 1966. ponovno na okupu
Autor: Libero Portal
Foto:
podijeli:
Maturanti Srednje ekonomske škole, generacija 1966., jučer su obilježili velikih 60 godina od završetka srednjoškolskog obrazovanja
Uz zajedničku fotografiju poslali su i poruku koja najbolje opisuje duh susreta:
"Vratimo se danas u ono vrijeme naše mladosti, oživimo uspomene, posvijestimo vrijednost života i ljepotu ovog trenutka! Uživajmo!"
Obljetnica mature održana je 26. lipnja 2026., točno 60 godina nakon što je ova generacija završila svoje srednjoškolsko obrazovanje. Ovakvi trenuci, podsjećaju nas kako vrijeme može proći, ali prijateljstva i zajedničke uspomene ostaju trajna vrijednost.