PRAVI SPEKTAKL

Autor: Rafael Barkiđija
Drugo pretkolo Hrvatskog rukometnog kupa

Video

Kako je bilo i očekivano, susret Ardiaeia i Dubrovnika u vreloj atmosferi župske dvorane pružio je spektakl. Možda manje na terenu, koliko kad u obzir uzmemo cijeli događaj. Jer od samog početka gledali smo moćniji, rastrčaniji i raspucaniji Ardiaei na krilima publike.  Dubrovnik nije imao previše šanse protiv ovakve momčadi. Rezultat prvog poluvremena bio je 16:9.

Ni u drugih 30 minuta situacija se nije puno promijenila. Ardiaei gladan golova, golova gladna i publika, nastavljaju trpati mreže dubrovačke momčadi koju vodi Vlado Šola.

Cijeli izvještaj s rukometnog derbija pogledajte sutra u Vijestima Libertas televizije od 17:30. No samo strana priče Ardiaeija, obzirom na to kako su trener Dubrovnika Vlado Šola i ostatak stožera, nakon isteka zadnje minute odmah otišli u svlačionicu.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?