7,490127
11.09.2021 | Sport
83:76

Autor: Rafael Barkiđija
Prve dvije četvrtine vodstvo su držali gosti iz Omiša, no Dubrovnik je počeo hvatati priključak na polovini druge četvrtine

U prvom krugu Kupa Krešimira Ćosića kosarkaši Dubrovnika poraženi su od Omiša rezultatom 83:76.

Prve dvije četvrtine vodstvo su držali gosti iz Omiša, no Dubrovnik je počeo hvatati priključak na polovini druge četvrtine. Trener domaćih Darko Kunce pozvao je minutu predaha pri rezultatu 22:34 , a onda je usljedio niz Dubrovčana kojim je rezultat poluvremena bio 45:45.

Treća četvrtina bila je preslika prvog poluvremena, no u posljednjih 10 minuta gosti rezultatski bježe Dubrovčanima, ali i u drugi krug Kupa.

Filip Vujičić postigao je 22 poena, Petar Dubelj 27, Domagoj Vrkić 15, a Filip Šimović 9 poena.

Dubrovčane očekuje i početak Prve muške lige, 25. rujna gostovanjem u Zagrebu kod Hermesa.

Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?