Maja Šuput sa sinom Bloomom uživala u Orebiću: Brod, sunce i riblji specijaliteti...
Autor: Libero Portal
Foto: Instagram
podijeli:
Maja je sa svojim pratiteljima na društvenim mrežama podijelila djelić atmosfere s juga Hrvatske
Pjevačica Maja Šuput jučer je nastupila u Orebiću nakon proglašenja pobjednika natjecanja u ribolovu “Offshore Challenge Big Game Orebić 2026.”, a slobodno vrijeme prije izlaska na pozornicu iskoristila je za opuštanje sa sinom Bloomom.
Maja je sa svojim pratiteljima na društvenim mrežama podijelila djelić atmosfere s juga Hrvatske, otkrivši kako je dan provela na brodu uz sunčanje, druženje, vino i riblje specijalitete. “Ajmo u avanturu”, napisala je uz jednu od Instagram priča.
Nakon dnevnog odmora uslijedio je koncert na kojem je Orebić pjevao njezine najveće hitove, a pjevačica je dio atmosfere sa sinoćnjeg nastupa također podijelila na društvenim mrežama.
Boravak u Orebiću nastavili su i nakon koncerta, uživajući u luksuznom hotelu, večernjim šetnjama i pogledu na pelješki krajolik, čime se Šuput pohvalila svojim pratiteljima.
Podsjetimo, pjevačica je nedavno sa sinom boravila i u Dubrovniku, gdje su zajedno prošetali Stradunom, modno usklađeni kao i ovog puta.